PRIVAATSUS EESKIRJAD

 

PRIVAATSUSEESKIRJAD

Meie ettevõte on pühendunud teie usalduse ja kindlustunde säilitamisele. Kuna teie privaatsus on oluline, oleme loonud oma pühendumuse näitamiseks privaatsuseeskirjad. Järgnevas avalikustame teabe kogumise ja levitamise viisid sellel veebisaidil.

TEIE IP-AADRESSI KASUTAMINE

IP-aadress (IP, Internet Protocol) on 32 biti pikkune numbriline aadress, mis kirjutatakse punktidega eraldatud nelja numbri kaupa. See on internetivõrgus oleva arvuti või nutiseadme unikaalne identifikaator. Me kasutame teie IP-aadressi, et diagnoosida oma serveriga seotud probleeme ja hallata veebisaiti. Teie IP-aadressi kasutatakse teie tuvastamiseks ja teabe kogumiseks, et saaksime teid paremini teenindada.

KÜPSISED

„Küpsis” on väike kogus informatsiooni, mida teie interneti brauseri tarkvara salvestab teie arvuti kõvakettale. Küpsiseid kasutatakse sageli selleks, et hõlbustada turvalisi veebiühendusi kasutajanime ja parooli abil, et saaksite teha sisseoste veebipoodides ja kasutada veebisaidi parooliga kaitstud teenuseid. Neid võib kasutada ka automaatse sisselogimise võimaldamiseks (saate salvestada oma kasutajanime ja salasõna, nii ei pea te neid igal külastusel uuesti sisestama). Küpsiseid kasutatakse veebilehe kasutajate tuvastamiseks ja kasutamissessiooni jälgimiseks. Need võimaldavad meil paremini analüüsida liikumismustreid meie veebisaidil ja pakkuda paremat sisu, läbilaskevõimet, reklaame, tooteid ja teenuseid. Need aitavad meil külastajate registreerimisprotsessi täpsustada ja täiustada ning lisada isikupärastamise funktsioone, et kohandada veebisaiti teie vajadustele.

Küpsised aitavad meil tuvastada ka teavet, mida me vajame teie paremaks teenindamiseks juhul, kui teil on meie veebilehe kasutamisel probleeme. Selline teave võib hõlmata informatsiooni teie veebibrauseri, arvuti tüübi, operatsioonisüsteemi, internetiteenuse pakkujate ja muu sarnase kohta. Seda teavet kasutatakse mitmesuguste isikupärastamise funktsioonide jaoks. Me võime jagada seda teavet meie partnerite, tarnijate ja muude kolmandate osapooltega, et ka nemad saaksid teid paremini teenindada. Mõnikord võime saidil näidata teiste ettevõtete reklaame. Need reklaamid võivad sisaldada nende küpsiseid. Kui kasutame küpsiseid meie veebisaidi teistes osades, koguvad elektrooniliste reklaamidega saadud küpsiseid teised ettevõtted ja meil puudub sellele teabele juurdepääs. Valitud kliendiinfot võime jagada reklaame avaldavate ettevõtetega.

ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Meie veebilehe registreerimisvorm nõuab, et kasutaja annaks meile kontaktinformatsiooni (nt nimi ja e-posti aadress), kordumatud tunnused ja demograafilist teavet (nt sugu või vanus). Me kasutame seda teavet veebilehe täiustamiseks, et saaksime pakkuda teile rohkem isikupärastatud kogemust. Me kasutame ka saadud teavet meie ettevõtte kohta informatsiooni edastamiseks, reklaammaterjalide, näiteks teave konkursside, küsimustike ja uuringute kohta, edastamiseks.

Kasutajad võivad kirjade vastuvõtmisest loobuda vastava tööriista abil, mida on kirjeldatud jaotises „Andmete uuendamine ja eemaldamine”. Kasutaja identiteedi kontrollimiseks, meie salvestussüsteemis konto numbrina kasutamiseks ja muudel eesmärkidel kogutakse kordumatuid tunnuseid. Samuti kogutakse meie saidil demograafilisi profiili andmeid. Me kasutame neid andmeid, et täiustada teie kasutajakogemust, näidata teile kõige tõenäolisemalt huvipakkuvat sisu ja kuvada seda teie eelistuste järgi.

KOLMANDA OSAPOOLE REKLAAMID

LUCREDS ei jaga teie andmeid kolmandatele osapooltele reklaami pakkumiseks!

LINGID VÄLISTELE VEEBILEHTEDELE

See veebileht sisaldab linke teistele veebilehtedele väljaspool meie enda võrku. Me ei vastuta selliste veebisaitide privaatsuspõhimõtete ega sisu eest.

KLIENDITELLIMUSTE TEAVE

Meie sait kasutab klientide jaoks vorme teabe, toodete ja teenuste tellimiseks. Kontaktandmeid tellimuse vormilt kasutatakse tellimuste saatmiseks, teabe edastamiseks ja reklaammaterjalide saatmiseks meie ettevõtte kohta. Kogutud finantsandmeid kasutatakse tellitud toodete ja teenuste eest arveldamisel.

TURVALISUS

Teie teabe turvalisus on meie jaoks oluline. Kui tellite meie veebilehelt, edastatakse teie antud teave Secure Sockets Layer’i (SSL) tehnoloogia abil. Lisaks oleme rakendanud majandusharu standardseid turvamehhanisme ja -protseduure, et kaitsta andmeid kadumise, väärkasutuse ja volitamata juurdepääsu, avalikustamise, muutmise ja hävitamise eest. Kuigi me keskendume teie antud teabe turvalisuse tagamisele, pole turvalisus 100% kindel ja me ei saa lubada (ning te ei tohiks seda eeldada), et teie antud teabe turvalisus on kõigil võimalikel juhtudel tagatud.

TEIE ESITATUD TEABE JAGAMINE

Me jagame teavet, mida te meile esitate, järgmistes olukordades:

  1. Sidusettevõtted. Aeg-ajalt võime jagada teavet oma sidusettevõtetega. Need on (a) ettevõtted, keda me omame või kelle üle omame kontrolli, ettevõtted, kes omavad meid või kontrolli meie üle, või ettevõtted, keda omavad või kelle üle omavad kontrolli samad ettevõtted, kes omavad meid või kontrolli meie üle. Meie sidusettevõtted võivad kasutada teie antud teavet oma teenuste või toodete reklaamimiseks. Kui jagame teie antud teavet, järgivad meie sidusettevõtted selle privaatsuseeskirja põhimõtteid.
  2. Õiguskaitse. Me võime mõistlike teabetaotluste korral teha koostööd õiguskaitseorganitega. Seega on meil õigus teavitada õiguskaitseorganeid kõikidest tegevustest, mida me põhjendatult peame ebaseaduslikeks, või mille puhul me arvame, et meie antud teave võib aidata õigusvastase tegevuse uurimisel. Lisaks on meil õigus avaldada teie antud teavet õiguskaitseorganitele, kui olete meie hinnangu kohaselt rikkunud meie eeskirju või kui teie teabe avaldamine võiks kaitsta meie, teie enda või teiste isikute õigusi, vara või turvalisust.
  3. Teised isikud õigusnormidega lubatud ulatuses. Me võime jagada teie antud teavet õigusnormidega lubatud ulatuses teiste isikutega. See võib hõlmata teie antud teabe jagamist valitsusasutuste või kolmandate isikutega vastuseks kohtukutsetele, kohtuotsustele või muudele õigustoimingutele, või kui meie arvates on see vajalik meie juriidiliste õiguste kasutamiseks või meie vastu esitatud õiguslike nõuete eest kaitsmiseks või võimalike õiguslike nõuete eest kaitsmiseks, mida meie hinnangul esitada võidakse.
  4. Üleminek. Juhul kui kogu või peaaegu kogu meie vara omandatakse, edastatakse teie antud teave omandavale äriühingule.

TEAVITAMINE

Kui meil on seadusjärgne kohustus teavitada teid julgeolekuintsidendist, teavitame teid enda otsuse kohaselt kas e-posti teel, kirjalikult või telefoni teel.

TÄIENDAV TEAVE

See sait täiendab teie antud teavet kolmandatelt osapooltelt saadud teabega. Näiteks võib teie aadressi võrrelda Eesti Vabariigi postiteenuste andmebaasis olevate andmetega, et parandada trükivigu nii, et teie soovitud väljaanded tõepoolest jõuavad õigesse asukohta.

ANDMETE UUENDAMINE JA EEMALDAMINE

Te võite oma nime meie e-turunduse nimekirjast igal ajal eemaldada, vastavalt e-mailis olevatele juhenditele. Palun lugege seda teavet väga hoolikalt, et te tahtmatult ei keelduks vastu võtma materjale, mida te tegelikult saada soovite. Võite saata päringu e-posti teel järgmisele aadressile: info@lucreds.ee

VEEBISAIDIGA KONTAKTEERUMINE

Kui teil on selle avalduse kohta küsimusi, selle veebisaidi tavade või teie tegemistega seotud selles veebilehel, võite meiega ühendust võtta kasutades selleks online kontakt vormi, või kirjutada meile

Email: info@lucreds.ee

Aadress: Harjumaa, Tallinn, Hobujaama tn 4, 10151

MUUDATUSED JA TÄPSUSTUSED

Meil on õigus seda eeskirja igal ajal muuta, täiendada või selgitada ning me avaldame muudetud privaatsuspoliitika oma veebisaidil.

Jõustumiskuupäev: 01 veebruar 2017