Weiss Krüptoraha Portfell

Teaduslik Krüptorahastrateegia
Teeb $10 000-lisest Investeeringust $ 439 356*

(Bitcoini langust vältides)

 

Kasutades juba toimunud statistilist kokkuvõtet, on minu strateegia perioodil 2. jaanuar 2017 kuni selle aasta 29. septembrini, Bitcoini 7.6 kordselt ületanud, mis on 22 korda parem kui Netflixil ja 129 korda parem kui Dow’l samal ajal. Kaasaarvatud 2018. aasta languste ajal.

Põhineb maailma esimesel ja ainukesel Bitcoin’i, Ethereum’i, Rippel’i ja teiste 114+ krüptovaluutade reitingutel, mis on finants reitinguagentuuri poolt hinnatud.

• Kõrgtasemel arvuti mudel. Me vaatame tuhandeid andmepunkte, et hinnata igat krüptovaluuta riski, tasu potentsiaali, plokkahela tehnoloogiat, kasutuselevõttu, turvalisust ja palju teisi faktoreid.

• 47 aastat täpsust ja kogemusi teistes sektorites, aruandeid on avaldanud The Wall Street Journal, The New York Times, Barron’s and the U.S. Government Accountability Office (GAO) (U.S valitsuse raamatupidamise osakond).

• Riski vähendamine: SEC (USA väärtpaberi- ja börsikomisjon) ja CFTC (Toormefutuuridega kauplemise komisjon) on hoiatanud krüptorahasid ümbritseva unikaalse riski ja püsimatuse eest. Minu strateegia on kujundanud riske vähendama, investeerides ainult parimate skooridega rahadesse ning luues kasumlikust kauplemisest tuleva rahareservi.

• Uskumatu kasv! Me oleme seda strateegiat tagasivaatavalt mitu korda läbi mõelnud ning peaaegu iga test saab Bitcoinist märgatavalt paremaid tulemusi. Isegi kui te oleksite järginud mõnda kehvemat lähenemist, oleksite te võinud saada 10 000-dollarilisest investeeringust tagasi 439 367 dollarit. See hõlmab ajaperioodi 2017. aasta algusest kuni 2018. aasta septembrini, seega ka kõiki 2018. aasta kukkumisi. Tulemus oleks olnud 7,6 korda parem kui Bitcoinil, 22 korda parem kui Netflixil ning 129 parem kui Dow’l samal ajal.

Ma olen Martin Weiss ja kui ma avalikustasin oma teadusliku krüptovaluuta retingud, puhkes raev. Kõik tahtsid, et nende lemmik krüptovaluutad saaksid hinnangu A. Eriti vihased olid Bitcoini investorid, kui me hindasime seda C+ -ga. Nad ütlesid: „Weiss ei tea mida kuradit ta teeb.“ Ma jäin kindlaks. Bitcoin kukkus, ja investorid kes meie hoiatusi arvesse võtsid, vältisid suuri kaotusi.

Lugupeetud Investor,

Minu krüptovaluuta kasumi strateegia põhineb meie krüptovaluuta reitingutel, esimene ja ainuke selline hindamine maailmas.

Me paigutame kõik krüptorahad paremuse järjekorda ning meie strateegia on investeerida ainult neisse, mis selle nimekirja tipus on.

Kui krüptoraha skoor langeb, on meie strateegia ta oma portfellist välja võtta. Kui skoor aga tõuseb, lisame ta portfelli.

Kui te oleksite seda strateegiat 2017. aasta algusest 2018. aasta septembrini järginud, oleksite muutnud 10 000 dollarit 439 367-ks dollariks.

See on 7,6 korda parem kui Bitcoini edenemine.

Krüptorahad ja aktsiad on täiesti erinevad varaklassid. Nii et neid ei saa omavahel võrrelda. Aga ma arvan, et on siiski kasulik neid perspektiivi mõttes kõrvuti vaadelda:

Võrreldes tulemusega, mis Dow samal ajal saavutas, oleks minu krüptoraha strateegia 129 korda suurema kasumi andnud.

Isegi siis, kui te oleksite ostnud kõige edukamat S&P 500 aktsiat – Netflixi – poleks teil nii hästi läinud. Minu strateegiaga oleksite te Netflixist 22 korda edukamad olnud.

Strateegia mis võib teid ka langusperioodil kaitsta

Aasta 2017 oli krüptorahadele suurepärane. Bitcoin tõusis 1306%. Ja kui te oleksite saanud meie strateegiat järgida, oleks te võinud saada kasumit 5737%.

Ei saa eeldada, et iga aasta on 2017. aasta moodi. Sellepärast ei leia ma, et strateegia, mis toimib ainult tõusvatel turgudel, oleks piisavalt hea. Ta peab töötama ka turulanguste ajal, et aidata kahjusid vähendada ning kaitsta suuremat osa kapitalist.

See on see, mida minu krüptorahade strateegia oleks võinud teie heaks 2018. aastal teha: Bitcoin langes 53%. Paljud teised krüptorahad veel rohkem. Investorid kaotasid kuni 90% oma rahast.

Aga kui te oleksite minu strateegiat järginud, oleks teie kaotused olnud 25% ringis ja see ei ole üldsegi väike võit.

Ausalt öeldes olen ma selle tulemusega väga rahul.

See on täpselt see, mida ma tahtsin saavutada. Minu eesmärk on…

Bitcoinist suurel määral järgmisel krüpto pullituru ajal ees olla…

Teie kapitali karuturu ajal kaitsta…

Ja siis järgmise pullituru ajal uuesti suuri kasumeid saada.

Pannes kokku 2017. aasta pullituru ja 2018. aasta karuturu, oleks minu strateegia võinud 10 000 dollarit 400 000-ks dollariks muuta.

Ma arvan, et see on hea näide krüptorahade parimate ja halvimate aegade potentsiaalsest võimsusest.

Ja nüüd usume me, et uhiuus krüptorahade pulliturg on tulemas.

Bitcoini madalpunktide investeeringutega 63x kasum

Tehnoloogia viib asju edasi.

Investeeringud tehnoloogiasse on pannud aluse 21. sajandi suurimatele varandustele.

See on põhjus, miks Apple on esimene biljoni dollari firma.

See on põhjus, miks Amazoni boss Jeff Bezos on nüüd maailma rikkaim inimene.

Ja ma usun, et uus kuumim tehnoloogia planeedil on krüptorahad.

Nad on teie portfellide jaoks täielik raketikütus, mida tõestavad suur hulk Bitcoini-miljonäre.

Aga te peate alustamiseks õige hetke valima.

Turule tulemisest alates on Bitcoin üle elanud neli suurt krahhi.

Ja iga kord kukkus ta 70% või rohkem.

Ja iga kord algatas ta sellega uskumatu ostmisvõimaluse.

Kui uskumatu? Kui te oleksite Bitcoini tema languse järel ostnud, oleksite te võinud 63-kordse kasumi teenida.

Sel aastal kukkus Bitcoin jälle. Ta kukkus 70% võrra oma 2017. aasta tipuga võrreldes, just nagu neljal eelmisel korral.

See tähendab, et uskumatute krüptokasumite uus algushetk on lähenemas.

Isegi kui teil läheks ainult poole võrra nii hästi kui varasematel aastatel, saaksite te raha 31-kordselt tagasi. See tähendaks 10 000-dollarilise alginvesteeringu kasvatamist 310 000 dollari peale. Ainult Bitcoiniga!

Ja nüüd on teil valida palju rohkem kui ainult Bitcoin… Seekord on turul ka paar super-krüptoraha, mis on Bitcoinist tunduvalt paremad.

Nende hämmastav kasumipotentsiaal võib Bitcoini kiiresti varju jätta.

Nii et lubage mul nüüd seletada, kuidas meie strategia nende super-krüptorahade leidmiseni jõuab.

Kuidas meie strateegia nopib välja kõige suurema kasumi potentsiaalidega coinid

Kõigepealt identifitseerib meie reitingute mudel kiiresti ja objektiivselt krüptorahad, millel on kõige arenenum tehnoloogia.

Võtame näiteks tehingute kiiruse ja hinna. Need uued krüptorahad võivad olla Bitcoinist tuhat korda kiiremad ja tunduvalt odavamad.

Kumba te pigem investeeriksite? Krüptorahasse nagu Bitcoin, mis maksab tuhandeid dollareid, aga on aeglane ja kallis kasutada?

Või lubavasse uude krüptorahasse, mis on endiselt allahinnatud – ütleme vaid dollar coini eest – aga on välkkiire ja millel peaaegu polegi kaasnevaid kulutusi?

Meie reitingute mudel ütleb, et neil super-krüptorahadel on kõige kõrgem potentsiaal algava pullituru saabudes kõrgustesse tõusta.

Meie Weissi Reitingud võtavad sihikule just need super-krüptorahad, millel on esirindlik tehnoloogia, madalaim risk ja mida ootab massiivne kasv.

Alles eelmisel aastal, näiteks, oli meil tegemist algaja krüptorahaga nimega Cardano. Peaaegu keegi ei teadnud sellest midagi. Aga tal on suurepärane tehnoloogia ja tema taga on hämmastav meeskond krüpto-geeniuseid.

Kui te oleksite Cardanosse vaid tuhat dollarit investeerinud, oleksite näinud oma raha kasvamas 58 496 dollarini.

Kui teie investeering oleks olnud 25 000 dollarit, võinuksite tähistada kasumit summas 1 462 395 dollarit.

Isegi kui te oleksite ainult selle turuliikumise sabast kinni saanud, näete te kui lihtne oleks olnud Bitcoini kasumeid ületada.

EOS on teine vähetuntud krüptoraha, mis on teinud tohutuid tehnoloogilisi edusamme. Ja tema kasutus on viimaste kuude jooksul oluliselt tõusnud.

2017. aasta oktoobris maksis ta vaid 53 dollarisenti ning vaid kolm kuud hiljem oli tema hinnaks 18,25 dollarit. See on 3343%-line tõus.

Kui te oleksite EOS-i 10 000 dollarit investeerinud, oleksite võinud kolm kuud hiljem minema jalutada 344 300 dollariga. Kolme kuu töö kohta pole just halb.

Minu krüptorahade strateegiaga ütleme teile täpselt, millal selliseid krüptorahasid osta.

Loomulikult on iga investeeringuga kaasnev risk ja SEC (USA väärtpaberi- ja börsikomisjon) on andnud välja hoiatusi krüptorahade turu unikaalse riskantsuse kohta, mis viib mind…

Teise põhjuseni, miks minu krüptorahade strateegial on potentsiaali anda elu muutvaid kasumeid: Me väldime riskantseid rahasid.

Meie reitingute mudel sorteerib välja krüptorahad mis on kõige vähem haavatamad järskude languste poolt ning kõige suurema tõenöosusega suurimaid tõuse tegema.

Aasta igal päeval, mõõdame me hoolikalt igasse krüptosse investeerimise riski. Ja niipea kui riski/kasumi näitaja langema hakkab, jätame me ta oma plaanidest välja.

Veel üks oluline viis riski haldamiseks on võtta regulaarselt kolmandik oma kasumist ringlusest välja. Ainuüksi need juba kogutud kasumid võivad kergesti katta teie esialgse investeeringu.

On võimatu täiesti riskivabalt kaubelda. Kuid ma olen selles strateegias nii kindel, et ma olen pannud enda isiklikust rahast 100 000 dollarit seda strateegia mudelit järgivasse investeerimiskontosse.

Kolmas asi, mis annab mulle minu krüptoraha strateegia juures julgust, on see: Reitingud, millel mudel põhineb, on 100% sõltumatud ning erapooletud. Me ei võta hinnatud krüptorahade eest sentigi üheltki sponsorilt, krüptoraha loojalt või vahetuspunktilt. Meie reitingud põhinevad täielikult usaldusväärsel informatsioonil (hard data’l).

Selle poolest erineme me paljudest teistest.

Enamikul investoritest krüptomaailmas on oma lemmikkrüptod, mida nad tahavad taevani kiita… või vihatud krüptod, mida nad maapõhja sajatavad.

Kõik see võib tekitada põnevat draamat. Aga selleks, et reaalseid kasumeid saada, on vaja külma objektiivsust, mida võib pakkuda ainult teaduslik, faktidel põhinev, reaalset olukorda arvesse võttev mudel.

Paljud inimesed, kes pole krüptomaailmaga lähemalt kursis, ei mõista seda. Nii et nad lasevad selle võimaluse käest.

Siit uudis neile: Krüptorahad on tehnoloogilise revolutsiooni keskmes, pakkumas äridele ja investoritele tohutuid kasumeid.

Miks suuremad kasumid krüptovarades on alles ees?

Tehnoloogia mis teeb krüptovaluutad finantsiliselt nii privaatseks kui ka turvaliseks on juba vaikselt häirima hakanud traditsioonilist raha ja kõiki nendega kaasnevaid tehinguid.

Mille alla kuuluvad näiteks krediitkaartid. Miks kaupmees peaks maksma 5% ja ootama, et pank neile maksaks, kui meil on võimalik seda raha virtuaalselt ilma vahendustasuta ja põhimõtteliselt koheselt saada, seda uue krüptovaluutade kõrg-tehnoloogia abil?

Sama kehtib ka sertifitseeritud kontrollide ja ülekannete (eriti rahvusvaheliste), kus sageli tuleb teha rahalist striptiisi valitsuse regulaatorite eest. Aga sama tehingut on võimalik teha ka uuemate krüptovaluutadega, säilitades privaatsuse, ja makstes tunduvalt vähem tehingutasusid.

Lisaks selle uue tehnoloogiaga on võimalik panku ja ärisid palju turvalisemaks teha. Kui häkkerid murdsid JP Morgan Chase sisse, said nad sealt kätte tundlikku informatsiooni mis üllataval kombel kuulus 83 miljonile kodumajapidamisele ja äriklientidele.

See varastatud informatsioon oli vaid loetud tundidega müügis. Pahatahtlikud isikud kasutasid neid nende maksude tagasi saamiseks, oma kindlustuse eest tasumiseks või uute nutitelefonide ostmiseks.

Sellevastu aitavad tehingud krüptovaluutadega – selle asemel, krediitkaart, tšekk või panga tehing – on privaatne ja ka jääb sedasi.

American Express, MoneyGram, IBM, PNC ja mõned maailma suurimad pangad sõlmivad krüptorahade arendajatega partnerluslepinguid, et teha rahaülekanded palju kiiremaks ja odavamaks. See üksi muudab täielikult raha ja pangandust. Ja see on vaid üks näide valdkonnast, milles hakkab revolutsioon toimuma. Krüptorahad võivad seda sama teha peaaegu ükskõik millise veebifirmaga.

Nad võivad Facebooki, Google’i või Amazoni jaoks kaost tekitada ning ühel päeval võivad nad isegi need hiiglased asendada.

Sellest lubavast tulevikust hoolimata on krüptorahasid kasutavate inimeste arv endiselt väike. Nii et suurimad kasumid krüptorahade maailmas on veel alles tulemas.

Peale suurte pankade ja veebifirmade, siin on veel üks põhjus, miks krüptod peagi kõik enda ümber kihama panevad.

Sajad miljonid inimesed on krüptovarade jaoks valmis

Üle kogu maailma – Ladina-Ameerikas, Lähis-Idas, Lõuna-Aasias ja Ida-Aasias – on sajad miljonid inimesed hirmul selle ees, mida valitsused nende raha ja nende pangakontodega teha võivad.

Vaadake ainult, kui paljud riigid on oma inimeste pangakontosid külmutanud, nende raha konfiskeerinud ja nende valuuta devalveerinud!

India, Küpros, Kreeka, Türgi, Venetsueela, Urugay, Argentiina, Brasiilia, Tšiili, Ukraina ja Venemaa nad kõik on valmis.

Näiteks, mõned aastad tagasi, India valitsus tühistas äkitselt suured pangatähed. See on sama nagu U.S.A valitsus kuulutas äkitselt $50 ja $100 rahatähed väärtusetuks ja kodanikele anti ainult loetud päevad aega, et oma vanad pangatähed uute vastu vahetada. Miljonid kaotasid oma säästud, sest nad ei jõudnud õigeaegselt kupüüre vahetada.

Või vaadake näiteks Argentiinat ja Urugay’d, neil on olnud viimasel ajal nii palju valuuta ebaõnnestumisi, et nad on selle jaoks eraldi sõna välja mõelnud – corralito.

Ja praeguseks, Venetsueela valuuta, bolivar, on kokku varisenud nii kiiresti, et nende pangaautomaadi väljavõtu limiit on langenud ühe USD väärtuseni, päevas.

Seda tüüpi juhtumid tekitavad massilise nõudluse kasvu turvaliste ja privaatsete krüptorahade järgi.

Ja kõik mida keskmine isik vajab, et krüptovaluutadega algust teha on mobiiltelefon millel on interneti ühendus.

Aga tänaseks, vaevu üks 10 000st täiskasvanust omab krüptovaluutasid. Mis tähendab, et uksed on tohutuks kasvuks väga laialt avatud.

Me räägime uuest hiiglaslikust turust! Ja nagu tavaliselt, suurema kasu saavad need investorid kes õigeaegselt turgu sisenevad.

Julgete arvata, kui suured need kasumid olla võivad?

Praegu TOP 100 krüptovaluuta kogu turuväärtus on ligikaudu 200 miljardit dollarit.

Samal ajal kui maailma raha varud kokku on 90.4 triljonit dollarit – 452 korda suurem.

Me eeldame, et krüptovaluutad saavad sellest hea osa. Ja see on ka üks peamine põhjus miks parimad krüptovaluutad suure tõenäosusega ka ülesse lendavad.

Meie strateegia eesmärgiks on aidata Teil panna oma sõrmed täpselt nendele krüptovaluutadele. See aitab seletada miks, kui Teil oleks olnud võimalik meid jälgida, siis Teil oleks olnud võimalus …

  • Alates 2017 jaanuarist teenida 4 294% kogutulu*
  • Vältida Bitcoini suuremaid langusi!
  • Muuta $10 000 -> $439 367
  • Võita Bitcoini 7,6 ühele
  • Ületada Dow 129 ühele

Ma ei ole varem veel näinud investeeringuid, mille abil oleks võimalik selliseid elumuutvaid kasumeid teenida.

Ning me pole kunagi varem näinud selliseid tehnoloogiaid millel on potentsiaali maailma lõhastada nagu krüptovaluutad.

Investoritele kes otsivad elu muutvaid kasumeid, õige krüptovaluuta leidmine võib olla õnne juhus.

Kasutades juba toimunud statistilist kokkuvõtet, võime arvutada, et minu krüptoraha portfelli strateegia oleks aidanud investoritel 10 000 dollarit muuta 439 367-ks dollariks; seda perioodil 2. jaanuarist 2017. aastal kuni selle aasta 29. septembrini – seega kaasaarvatud 2018. aasta languste ajal. See on 7,6 korda parem tulemus kui Bitcoinil ette näidata on; 22 korda parem kui Netflixil ja 129 korda parem kui Dow’l samal ajal.*

Aga krüptorahade turgudel on ka tumedam pool. Nad kannatavad lõtvade standardite, kahtlaste operaatorite ja järskude turukrahhide all. Hädasti oleks vaja selgust, mida saavad pakkuda ainult tugevad, teaduslikud reitingud.

Weiss Ratings on maailma ainuke finants reitingu agentuur mis toob need eelised investoritele – et aidata Teil vältida hype (ülesse aetud mull), tuvastada tõelisi lootusrikkaid krüptovaluutasid ja rakendada strateegiat mis oleks teinud $10 000 -> $439 367.

Seda tänu sellele, et meil on Weiss Ratings arvuti mudel. Me tuvastame, reaalajas, millistel krüptovaluutadel on kõige arenenum tehnoloogia, kõige paremini toimiv võrgustik, suurim kasumi potentsiaal ja väikseim risk..

Igapäevaselt, me näeme kui üks krüptovaluuta nõrgeneb ja kui teine tugevneb.

Näide – Teie parim lahendus meie aja suurima investeeringute dilemmas

Oletame, et Te planeerite pensionile jääda või olete juba.

Ja oletame, et Teil on $500 000 kõrvale pandud.

Isegi kui Te leiaksite panga mis maksab teile 2% intresse, Te saaksite iga aasta ainult $10 000 või napilt igakuiselt 833 dollarit.

Ning, Te küsite endalt: „Kuidas kurat ma maksan laenu ja ostan süüa 833 dollariga?! Ja mis juhtub kui mul on vaja mõnda MRI-d mida ravikindlustus ei korva?“

Selle asemel kaaluge varianti kus põhiosa panete ilusti konservatiivsesse IRA-sse. Ja kaaluge varianti $25 000-ga minu krüptovaluuta strateegiat jälgida. Mis on ainult 5% teie rahast. Te ei pane kogu oma pensioni strateegiat riski.

Põhinedes andmete ajalool, arvutasime, et sellest $25 000 oleks teil praegu $1.1 miljonit. Kui teil oleks poolenisti nii hästi läinud, siis oleks teil ligikaudu 550 000 dollarit.

Mis muudab täielikult Teie pensioni olemust. Vajaminev koduremont muutuks tehtavaks. Luksuslik ümbermaailma kruiis saaks võimalikuks. Sealhulgas ka Teie lemmik korvpalli, pesapalli või jalgpalli meeskonna hooaja piletid poleksid kõheldavad.

See on ka see mis meie strateegia eesmärk on aidata Teil teha.

Ma olen selles strateegias väga kindel, sellepärast olen ma ka enda isiklikku raha sellesse strageegiasse investeerinud

Ma olen avanud oma krüptovaluuta konto.

Ma rahastasin seda $100 000 oma isiklikest vahenditest.

Ma postitan oma konto seisust ja tulemustest liikmete portaalis.

Tegemist on reaalse, live portfoolioga.

Ning neile kes tahavad jälgida meie strateegiat koos minuga, olen ma loonud uue kauplemis teenuse, nimega Weiss Krüptoraha Portfell (WCP).

Kui Te olete liige, saate Te kõik samad kauplemis soovitused mis minagi.

Teil ja minul, mõlemal meil on selle töötamiseks üks kriitiline erinevus:

Enne kui ma ostan või müün midagi enda rahaga, ootan ma 24 tundi. Ma annan Teile ühe päeva ette teada, et Te saaksite enne mind end sisse (või välja) osta.

Lisaks, et Teiega samal lainel olla, ei tee ma teadaandeid ise. Selle jaoks olen valinud ma Juan Villaverde, kes seda rolli täidab, põhinedes meie koos koostatud mudelil ja strateegial.

Juan on meister matemaatikas. Ta on end krüptovaluutadele pühendanud algus aastatest, aastast 2012. Ta on kogenud krüptovaluuta kaupleja. Ta jälgib mudelit, kuid kindlatel tingimustel, kasutades lisaks ka enda kogemuste baasi.

Ja võib-olla kõige tähtsam, ta juhib meeskonda mis lõi Weiss Cryptocurrency Rating (Weiss Krüptovaluuta Reitingute) mudeli.

Ma ei suuda tuletada paremat inimest kellele oma varasid usaldada.

Liitudes Weiss Krüptoraha Portfelliga …

* Te saate koheselt meie käsiraamatu “Krüptorahade Investeerimine Algajatele”.

See õpetab teid, samm-sammu haaval, kuidas avada kontot erinevates krüptorahade vahetuspunktides. Sel viisil saate te peagi alustada meie kõrgemini hinnatud krüptorahadesse investeerimist.

* Te saate uusi krüptorahade vahetamisse puutuvaid soovitusi igal reedel kella 13 ajal (UTC)

Kui üks krüptoraha meie portfellis hakkab nõrgenema, soovitame me ta välja vahetada. Ja me anname ka soovitusi, mille vastu.

Mõnikord on meie reedestes väljaannetes juttu ka uutest kauplemissoovitustest. Mõnikord mitte. Aga ükskõik mis, te peate vaid kord nädalas oma postkasti kontrollima, meie soovitused üle vaatama ja seejärel meie nõuandeid järgima, kui te nii otsustate.

Kui kontod on üles sätitud, ei tohiks iganädalane kauplemine teil rohkem aega võtta kui 10 kuni 15 minutit.

(Loomulikult ei tähenda see, et te ei võiks iga tehingu peale rohkem aega kulutada. See on alati kasulik!)

* Vastavalt turu seisule anname me välja kiirteavitusi. Me hindame pidevalt iga krüptoraha riski ja tasuvuse näitajaid. Nii et kui tuleb ette oluline muutus, mis nõuaks teilt tegutsemist, anname me sellest koheselt teada. See ei ole garantii, aga sel viisil on vähem ohtu, et te satute languse küüsi või magate maha suurepärase võimaluse.

* Te saate ka pidevalt uuenevaid raporteid iga soovitatud krüptoraha kohta.

Me avaldame regulaarselt sügavuti minevaid, analüüsivaid raporteid krüptorahadest, mida me hindame ning toimetame need iga nädal teieni.

See on kulissidetagune vaade täpsetele põhjustele, miks iga konkreetne krüptoraha on teeninud oma koha minu portfellis – täielik pilt nende innovatiivsest tehnoloogiast ja reaalsest sooritusest.

Liitudes Praegu Te:

* Säästate märkimisväärse summa 3500 dollarit!

Kaaluge kõiki kasutegureid mis selle teenusega kaasenvad

Kasutegur #1. Te saate osta parimaid krüptorahasid, mille on välja selgitanud meie unikaalne Weissi Krüptorahade Reitingute mudel.

Kasutegur #2.  Teil on juurdepääs “Osta” ja “Müü” soovitustele, mis põhinevad strateegial, mis oleks võinud 2017. aasta algusest muuta 10 000-dollarilise investeeringu 439 367 dollari suuruseks kasumiks.

Igal nädalal anname me teile väga konkreetseid, selgeid juhiseid, milliseid krüptosid osta või müüa; millal oma tehinguid teha, kui palju investeerida ja palju muud.

Loomulikult on lõplikud otsused kõik teie teha. Aga omaenda rahaga järgin ma mudeli soovitusi alati täpselt (24-tunnise viivitusega) ja postitan tulemused meie liikmetele ülevaatamiseks.

Kasutegur #3. Te säästate 3500 dollarit (3100 eurot)! Tavaliselt on liikmelisus 7000 dollarit. Aga tšarterliikmena võite te varakult kindlustada aastase tasu vaid 3500 dollariga.

Kasutegur #4. Et seda soodustust säästa, anname teile tellimuse lõppedes võimaluse sama madala maksega oma tellimus uuendada.

Kui Te ei teeni esimese aastaga 1000% kasumit, saate teise aasta tasuta

Ma olen väga kindel oma Weiss Cryptocurrency Portfolio kasumi potentsiaalis ja selle tugevast jõust millel see mudel põhineb, et ma panen oma raha selle taha kahel viisil:

Esiteks, nagu ma juba mainisin, ma investeerin enda vara samamoodi nagu Teiegi, teatades Teile alati 24 tundi ette enne kui ma midagi ostan või müün.

Ja teiseks, ma seisan Teie ja Weiss Cryptocurrency Portfolio taga kõige tugevamal viisil:

Kui Weiss Cryptocurrency Portfolio ei anna Teile soovitusi millega saavutada 1000% kasumit – piisavalt, et $10 000-st teha $100 000 – tasun ma Teie eest, et Te saaksite teise aasta TASUTA.

Otsust tehes pidage meeles, et: Weiss Cryptocurrency Portfolio strateegia oleks 2017 aasta jaanuarist andnud Teile 4x seda 1 000% kasumit – piisavalt, et …

  • Iga investeeritud $10 000 teha $439 367 … ja iga $25 000 -> $1.1 milljoniks
  • Mitmekordistada Teie raha enam kui 43 korda …
  • Ületada Bitcoini ajaloolist tõusu 7,6 ühele …
  • Ja ületada Dow Jones tööstuslik keskmine 129 ühele, perioodil kus Dow saavutas mitmeid aegade kõrgeimaid tippe.

Ma usun, et kui Te lähiajal ei liitu, siis risk et magate maha ühe parima 21 sajandi rikkuse loomise võimaluse. Ja kui me ei anna Teile soovitusi mis kasvataks Teie kapitali kümme korda järgmise kaheteist kuu jooksul, maksan ma Teie teise aasta eest ise.

Aktsepteerime ainult 1000 Tšarter liiget!

Ainult Tšarter liikmed saavad $3500 soodustuse!

Kuna krüptovaluutadega kaubeldakse aeg ajalt õhuksel jääl, ei saa ma vastu võtta rohkem liikmeid kui limiit ette näeb. Et kindel olla, et te saaksite parima hinna ja suurima kasumi potentsiaali, saan ma aktsepteerida ainult 1000 Tšarter liiget.

Nagu näha on minu pakkumisel kaks arusaadavat piirangut.

Esiteks, ajaline piirang: Pakkumine kehtib vaid piiratud aja jooksul

Teiseks, numbriline: Ma saan vastu võtta ainult 1000 Tšarterliiget.

Erandeid ei tehta.

Liitumiseks vajutage siia – Kuni me veel Tšarter liikmeid aktsepteerime.

Investeerige ainult kapitali mida te saate omale lubada, ning mille kaotus ei mõjuta teie edasist eluviisi.

Seejärel, lihtsalt jälgige aasta aega meie soovitusi. Kui te saa soovitusi mis toob teile 1000% kasumit, annan ma teile teise aasta tasuta.

 

Tšarter liikme soodustus ja liitumis võimalus aegub peagi!


Tšarterliikme soodustus ja liitumis võimalus aegub peagi. Seejärel maksab Weissi Krüptorahade Portfelli liikmelisus oluliselt rohkem.

Seejärel pole teil enam võimalust soodustust ja tasuta krüptot saada.

Ja kui viimane tšarterliikmelisus enne seda tähtaega ära võetakse, lõpetatakse neil tingimustel liikmete vastu võtmine koheselt.

Pidage palun meeles, et see raport saadetakse üle 300 000-le inimesele, sealhulgas neile 45 000-le, kes meiega ühendust võtsid, kui me Weissi Krüptorahade Reitingutega alustasime.

Ma oleksin üllatunud, kui 1000 tšarterliikme kohta kohe kaubaks ei läheks. Nii et kui te tahate Weissi Krüptorahade Portfelliga liituda, andke mulle koheselt teada!

Seejärel on meie eesmärk vähima võimaliku riskiga aidata teil koguda kasumit, et teha kindlaks, et teie ja teie lähedased võite tulevikus lahedalt ära elada, ükskõik mis tuleb.

Parimate soovidega,

Martin D. Weiss, PhD

Asutaja, Weiss Ratings

* 439 367 USA dollari suurune tulemus põhineb ajalooliste andmetega järeltestimisel, millel on mitu eeldust, sealhulgas: (1) Alginvesteering summas 10 000 USA dollarit 2. jaanuaril 2017. (2) Nädalane rotatsioon viie kõrgemalt hinnatud krüptovaluuta hulgas Weiss Cryptocurrency Ratingsi mudeli järgi. (3) Pärast iga kasumlikku tehingut võtta kolmandik selle tuludest laualt ja panna see sularahareservi, mida ei reinvesteerita. (4) Strateegiat jätkatakse 29. Septembrini 2018.

Katsetati ka meie kauplemismudeli teisi variante, varieerides krüptovaluuta arvu portfellis ja iga kokkuvõte sagedust. Kui strateegiat katsetati ainult nelja, kolme või kahe enim hinnatud krüptovaluutaga portfellis, olid tulemused märkimisväärselt paremad. Kui liigutusi portfellis tehti iga nädala asemel iga päev, olid tulemused oluliselt paremad. Me andsime endast kõik, et mitte kasutada Weiss Cryptocurrency Ratingsi mudeli loomisel tagantjärele tarkust. Me ei kasutanud kõrgeima tootlusega kauplemismudelit. Selle asemel valisime kauplemisviisi, mida on kõige lihtsam jälgida, tagades samal ajal kasumi potentsiaali ja riski vähendamise parima tasakaalu.

Testperiood hõlmab krüptovaluutaturu ebatavalist tõusu 2017. aasta jaanuarist kuni detsembri keskpaigani ning turul toimunud ebatavalist langust 2017. aasta detsembri keskpaigast 2018. aasta veebruari alguseni.  Lisaks, sisaldab see ka edasisi langusi mitmetes altcoinides kuni 29 september 2018. Need tõusud ja langused ei pruugi olla tüüpilised muutused. Ka investorid peaksid mõistma, et ajaloolistel andmetel põhineval järeltestimisel on mitmeid piiranguid. Näiteks ei sisalda see tehingutasusid. See ei võta arvesse asjaolu, et investorid ei saa alati hindasid, mida nad ootavad. Meie kavatsus ei ole mudelit pimesi jälgida. Teeme vajalikud muudatused, et kohaneda turutingimustega. Tuleb täheldada, et pole võimalik täielikult tagantjärele tarkuse eelist eemaldada.

Kõike arvesse võttes ei ole meie kavatsus mudelit pimesi järgida. Turu-tingimustega kohanemiseks teeme me vajalikud kohandused.

Näiteks, kui Weissi Krüptorahade Portfell 2018. aasta 1. märtsil alustas, ennustasime me ette Bitcoini ja teiste krüptorahade langust, millele järgneks stagnatsiooniperiood. Seega, me võtsime vastu otsuse, et väldime aktiivset kauplemist kuni turutingimused on paranenud, et kahjusid vältida. 1. märtsil 2018 avas Martin D. Weiss isikliku konto 100 000 dollariga, et järgida kõiki soovitusi, mida Weissi Krüptorahade Portfell pakub, 24-tunnise viivitusega. 2018. aasta 29 septembril, hinnati selle portfelli suuruseks 66 500 USD. Kontrastina võime välja tuua, et sama algkapitaliga hüpoteetiline portfell, mis oleks paigutatud 50-sse populaarsemasse krüptosse, oleks saanud kolm korda rohkem kahju ja lõpetanud seisuga 29 754 dollari juures.

Weissi Krüptorahade Portfell soovitab ainult Jagatud Pearaamatu Tehnoloogia (Distributed Ledger Technology – DLT) protokolle. Tegemist on tehnilise väljendiga, mis kirjeldab krüptorahasid nagu Bitcoin, Ethereum, Cardano, EOS, NEO, Holochain ja teisi, kas siis enne või pärast nende „Mainnet’i“ (peavõrgu) tööle panekut. Me ei soovita ühtegi tuhandetest “kasutatavatest tokenitest” (utility tokens), mis on korjandus-tüüpi rakendused, mida tavaliselt kasutavad idufirmad ja nendetaolised, millele viidatakse ka kui ICO-dele (Initial Coin Offering; mõeldud toote või teenuse jaoks raha koguma, kuid ilma garantiita et toode või teenus ka kunagi valmis saab).

Weiss Ratings ei võta mitte mingil juhul krüptovaluuta loojatelt, emitentidelt ega sponsoritelt mingis vormis hüvitisi. Samuti ei ole Weissi krüptovaluuta hinnangute eesmärk ühegi krüptovaluuta toetamine või reklaamimine. Oleme valmis teid tehniliselt abistama, kui vajate abi krüptoraha konto avamisel ja teid vajalikel veebilehtedel abistama, kuid me ei anna spetsiaalselt teie jaoks kohandatud nõuandeid.

Krüptovaluuta on väga kõrge riskitasemega. Finantsinspektsioon (FI), USA Väärtpaberikomisjon (SEC), kaubafutuuridega kauplemise komisjon (CFTC) ja teised reguleerivad asutused on väljendanud muret turu volatiilsuse ja konkreetsete krüptovaluutadega seotud sponsorite tegevuse pärast. Seega kontrollige kindlasti nende asutust ametlikke teateid tarbijatele, eriti SEC-i avaldust krüptovaluuta ja ICO-de kohta (Statement on Cryptocurrencies and Initial Coin Offerings) ning CFTC nõuandeid olla ettevaatlik krüptovaluuta petuskeemidega (Customer Advisory: Beware Virtual Currency Pump-and-Dump Schemes), FI „Virtuaalraha (ICO)“.

Meie täielike tingimuste nägemiseks vajutage siia