Weiss Krüptoraha Portfell

Weiss Krüptoraha Portfell - Liitumisavaldus​

Aasta liikmemaks on 3500 USD ehk tänase valuutakursiga 3100 EUR

JAH! Ma liitun kohe, et saada kõik järgnevad eeliseid: Sinu krüptoraha investeerimis strateegia, mis oleks alates 2017 aasta jaanuarist teinud 10 000 dollarist 439 367 dollarit … kaitse langeval turul … VIP abiliin … ja märkimisväärne 50% soodustust. 7000 $ (6200 €) asemel, maksan ma ainult 3500$ (3100€).

Ma saan aru, et ka sina järgid samu signaale enda rahaga ning kui ma ei saa soovitusi mis järgmise aasta jooksul 1000% tõusevad, saan ma teise aasta tasuta.

NB! Liikmeks saamiseks tuleb tasuda aastamaks summas 3500 dollarit, mis on tänase kursi juures 3100 eurot.

Tagasimakse tingimused: Teie esimese aasta liikme tasu ei ole tagastatav. Kuigi tuleviku tootlus ei ole garanteeritud, kui te ei saa oma esimesel aastal 1000% tulusust, võite te saada teise aasta tasuta. Alternatiivina, kui te ei ole Weiss Krüptoraha Portfelli’ga mingil põhjusel rahul, võite te saada krediiti teie tellimustasu kasutamata jäänud saldo ulatuses ja kasutada seda krediiti teiste Weiss Ratingsi teenustega.

Weiss Ratings LLC, ega Lucreds Plus OÜ ei ole finantsnõustaja – Iga investeering toimub omal vastutusel.

* 439 367 USA dollari suurune tulemus põhineb ajalooliste andmetega järeltestimisel, millel on mitu eeldust, sealhulgas: (1) Alginvesteering summas 10 000 USA dollarit 2. jaanuaril 2017. (2) Nädalane rotatsioon viie kõrgemalt hinnatud krüptovaluuta hulgas Weiss Cryptocurrency Ratingsi mudeli järgi. (3) Pärast iga kasumlikku tehingut võtta kolmandik selle tuludest laualt ja panna see sularahareservi, mida ei reinvesteerita. (4) Strateegiat jätkatakse 29. Septembrini 2018.

Katsetati ka meie kauplemismudeli teisi variante, varieerides krüptovaluuta arvu portfellis ja iga kokkuvõte sagedust. Kui strateegiat katsetati ainult nelja, kolme või kahe enim hinnatud krüptovaluutaga portfellis, olid tulemused märkimisväärselt paremad. Kui liigutusi portfellis tehti iga nädala asemel iga päev, olid tulemused oluliselt paremad. Me andsime endast kõik, et mitte kasutada Weiss Cryptocurrency Ratingsi mudeli loomisel tagantjärele tarkust. Me ei kasutanud kõrgeima tootlusega kauplemismudelit. Selle asemel valisime kauplemisviisi, mida on kõige lihtsam jälgida, tagades samal ajal kasumi potentsiaali ja riski vähendamise parima tasakaalu.

Testperiood hõlmab krüptovaluutaturu ebatavalist tõusu 2017. aasta jaanuarist kuni detsembri keskpaigani ning turul toimunud ebatavalist langust 2017. aasta detsembri keskpaigast 2018. aasta veebruari alguseni.  Lisaks, sisaldab see ka edasisi langusi mitmetes altcoinides kuni 29 september 2018. Need tõusud ja langused ei pruugi olla tüüpilised muutused. Ka investorid peaksid mõistma, et ajaloolistel andmetel põhineval järeltestimisel on mitmeid piiranguid. Näiteks ei sisalda see tehingutasusid. See ei võta arvesse asjaolu, et investorid ei saa alati hindasid, mida nad ootavad. Meie kavatsus ei ole mudelit pimesi jälgida. Teeme vajalikud muudatused, et kohaneda turutingimustega. Tuleb täheldada, et pole võimalik täielikult tagantjärele tarkuse eelist eemaldada.

Kõike arvesse võttes ei ole meie kavatsus mudelit pimesi järgida. Turu-tingimustega kohanemiseks teeme me vajalikud kohandused.

Näiteks, kui Weissi Krüptorahade Portfell 2018. aasta 1. märtsil alustas, ennustasime me ette Bitcoini ja teiste krüptorahade langust, millele järgneks stagnatsiooniperiood. Seega, me võtsime vastu otsuse, et väldime aktiivset kauplemist kuni turutingimused on paranenud, et kahjusid vältida. 1. märtsil 2018 avas Martin D. Weiss isikliku konto 100 000 dollariga, et järgida kõiki soovitusi, mida Weissi Krüptorahade Portfell pakub, 24-tunnise viivitusega. 2018. aasta 29 septembril, hinnati selle portfelli suuruseks 66 500 USD. Kontrastina võime välja tuua, et sama algkapitaliga hüpoteetiline portfell, mis oleks paigutatud 50-sse populaarsemasse krüptosse, oleks saanud kolm korda rohkem kahju ja lõpetanud seisuga 29 754 dollari juures.

Weissi Krüptorahade Portfell soovitab ainult Jagatud Pearaamatu Tehnoloogia (Distributed Ledger Technology – DLT) protokolle. Tegemist on tehnilise väljendiga, mis kirjeldab krüptorahasid nagu Bitcoin, Ethereum, Cardano, EOS, NEO, Holochain ja teisi, kas siis enne või pärast nende „Mainnet’i“ (peavõrgu) tööle panekut. Me ei soovita ühtegi tuhandetest “kasutatavatest tokenitest” (utility tokens), mis on korjandus-tüüpi rakendused, mida tavaliselt kasutavad idufirmad ja nendetaolised, millele viidatakse ka kui ICO-dele (Initial Coin Offering; mõeldud toote või teenuse jaoks raha koguma, kuid ilma garantiita et toode või teenus ka kunagi valmis saab).

Weiss Ratings ei võta mitte mingil juhul krüptovaluuta loojatelt, emitentidelt ega sponsoritelt mingis vormis hüvitisi. Samuti ei ole Weissi krüptovaluuta hinnangute eesmärk ühegi krüptovaluuta toetamine või reklaamimine. Oleme valmis teid tehniliselt abistama, kui vajate abi krüptoraha konto avamisel ja teid vajalikel veebilehtedel abistama, kuid me ei anna spetsiaalselt teie jaoks kohandatud nõuandeid.

Krüptovaluuta on väga kõrge riskitasemega. Finantsinspektsioon (FI), USA Väärtpaberikomisjon (SEC), kaubafutuuridega kauplemise komisjon (CFTC) ja teised reguleerivad asutused on väljendanud muret turu volatiilsuse ja konkreetsete krüptovaluutadega seotud sponsorite tegevuse pärast. Seega kontrollige kindlasti nende asutust ametlikke teateid tarbijatele, eriti SEC-i avaldust krüptovaluuta ja ICO-de kohta (Statement on Cryptocurrencies and Initial Coin Offerings) ning CFTC nõuandeid olla ettevaatlik krüptovaluuta petuskeemidega (Customer Advisory: Beware Virtual Currency Pump-and-Dump Schemes), FI „Virtuaalraha (ICO)“.

Meie täielike tingimuste nägemiseks vajutage siia